Vítejte na stránkách Pelhřimovského oddílu wu-shu!

Zajímáte se o bojová umění, baví vás pohyb, anebo chcete vyplnit volný čas? Podívejte se na naše stránky -  co, jak, kdy a kde cvičíme - a případně nás kontaktujte: ať už telefonicky, mailem nebo přímo v tělocvičně...  

 

 

 

 

 

  NÁBOR

Zveme všechny zájemce o bojová umění do našich řad.  Nábor probíhá celoročně.

 Nabízíme tréninky v těchto bojových uměních a sportech:

 

 Brazilské jiu-jitsu

IPP Krav Maga

Thajský box

Kickbox

Wu-shu

 

 


Začal nový rok a pro některé je to doba novoročních předsevzetí - přijďte k nám už od pondělka - uvidíte, vyzkoušíte a sami se rozhodnete, jestli se stanete součástí týmu.

 

 

!Tréninky od 22.11.2021-změny opatření!

Podle nového nařízení vlády platí toto:

 

 

Amatérský sport

 

Na venkovní ploše může sportovat až 50 lidí najednou. Ve vnitřních prostorách může být až 50 lidí najednou, otevřené jsou také šatny a sprchy. I pro amatérské sportování je povinné očkování či prodělaná nemoc. Od 22.11. je možné uznávat PCR testy jen u osob mladších 18 let, mladších 18 let s kontraindikací proti očkování (zaznamenané v ISIN) a u rozočkovaných osob. PCR testy nesmí být starší 72 hodin. Organizátor amatérské sportovní přípravy musí uchovat kontaktní údaje účastníka (ideálně tel. číslo) po dobu 30 dnů.

 

To znamená, že děti do 12 let bez omezení, mládež od 12-18 let s PCR testem ne starším než 72 hodin a dospělí -od 18 let- s prodělanou nemocí covid19 ne starší než 180 dní nebo očkovaní, se mohou účastnit tréninků. (samozřejmostí je bezpříznakovost nemoci covid19) 

 

 

 

Šťasný Nový Rok 2022!!!

Novoroční setkání, na které jsme před nedávnem upozorňovali, se vydařilo nad očekávání výborně. Užili jsme si spoustu zábavy i sportu. Hráli jsme "vyřazák" v košíkové, házenou a další hry, těm mladším (dětem) jsme postavili překážkovou dráhu a spoustu jiných aktivit, pojedli jsme nějaké cukroví, popovídali a popřáli si vše nejlepší do Nového roku.

 

Přijďte si také zacvičit a protáhnout tělo k nám! Nejen Ti, kteří si dali novoroční předsevzetí o vyšší aktivitě, nebo o zdravém životním stylu, ale všem zájemcům máme co nabídnout. Šťastný Nový Rok!!!

Házená


házená nebo ragby?


pauza a občerstvení

dětské aktivity

 Zkoušky ze sebeobrany - Krav maga

 

Ve čtvrtek 30. prosince proběhly zkoušky na žlutý pás v systému krav maga. Zúčastnění měli předvést základní techniky sebeobrany - údery a jejich kombinace, pády i fyzickou zdatnost. Na závěr přišla praktická část, kdy na účastníky zkoušek "naběhli" útočníci, kteří měli být zneškodněni co možná nejrychleji a nejefektivněji.

 

Nezávislá kontrolní komise - instruktoři a držitelé černých pásů v systému krav maga - jmenovitě Petra Matějková a Tomáš Houček, dohlíželi na celý průběh zkoušek a na konci rozhodli, zda-li zúčastnění zkoušky zvládli nebo ne.

 

Žlutého pásu v systému krav maga dosáhli tito zájemci: Jana Tržilová, Kateřina Aldorfová, Anna Raisová a Anežka Davidová

 

Oranžový pás v systému krav maga obdrželi Tomáš Hložek a Milan Fučík - na základě rozhodnutí hlavního trenéra Martina Dvořáka - za účast v soutěži, kde je potřeba umět i používat pokročilejší techniky.

 

Všem zúčastněným gratulujeme!!! 

 techniky

techniky

techniky

útočníci


útočníci

praktická část

praktická část

praktická část


praktická část

společná fotka

 Advent Cup 2021

V neděli 12. prosince se v Praze uskutečnil předvánoční turnaj s názvem Advent Cup 2021 v kickboxu. Turnaj byl v polokontaktních disciplínách pointfighting, kicklight a lightcontact. Startovné na tomto turnaji bylo zdarma, ale i tak byla účast poměrně nízká díky současné pandemické situaci a vládním opatřením.

Z našeho týmu jsme měli dva zástupce v kategoriích pointfightingu. Jmenovitě to byli Jaroslav Dvořák a Petr Vaculín pod vedením trenéra Martina Dvořáka.

 

Jarda nastoupil ve váhové kategorii mladších žáků do 47 kg. Tomu se podařilo v eliminačních bojích postoupit až do finále, ale na svého soupeře nestačil a získal tak stříbrnou medaili.

 

Petr nastoupil ve váhových kategoriích muži (16 let +) ve váhových kategoriích do 74 a do 79 kg. Jemu se vedlo obdobně jako Jardovi -  v obou kategoriích prohrál finálové zápasy a získal další dvě stříbrné medaile pro náš oddíl.

 

Gratulujeme k výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu. Společné foto

Jára 2. místo