Vítejte na stránkách Pelhřimovského oddílu wu-shu!

Zajímáte se o bojová umění, baví vás pohyb, anebo chcete vyplnit volný čas? Podívejte se na naše stránky -  co, jak, kdy a kde cvičíme - a případně nás kontaktujte: ať už telefonicky, mailem nebo přímo v tělocvičně...  

 

 

 

 

 

  NÁBOR

Zveme všechny zájemce o bojová umění do našich řad.  Nábor probíhá celoročně.

 Nabízíme tréninky v těchto bojových uměních a sportech:

 

 Brazilské jiu-jitsu

IPP Krav Maga

Thajský box

Kickbox

Wu-shu

 

 


!ZRUŠENÍ TRÉNINKŮ!

Díky změně vládního nařízení a novému bezspečnostnímu opatření proti šíření epidemie, RUŠÍME tréninky do ODVOLÁNÍ!

 

Sledujte zdejší stránky nebo FACEBOOK, kde se povedou ON-LINE TRÉNINKY.

  

Budeme ihned informovat, pokud nastanou nějaké změny. 

 

 

 

 Latvian open - online mezinárodní soutěž

 

V sobotu proběhlo vyhodnocení mezinárodní soutěže Latvian Online wushu championships. Jako člen státní reprezentace v taolu se na ni představil i náš Michal Roučka, který dokázal ve třech startech získat tři zlaté medaile. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci České republiky i našeho klubu !!! Plakát

Dlouhé zbraně - výsledková listina

Krátké zbraně - výsledková listina

Pěstní severní styl

 1. Národní on-line soutěž ve wu-shu 2021


V sobotu 6. března se uskutečnila historicky 1. Národní on-line soutěž v sestavách čínského bojového umění wu-shu (u nás známější výraz kung-fu) pod záštitou České federace wushu (ČFW). Každý účastník soutěže měl možnost se přihlásit do několika kategorií dle věku, typu zbraní a druhu sestavy z wu-shu. 
 
Sestavy z tradičního i moderního wu-shu účastníci natočily na videa předem daných požadavků (kvalita, rozsah videa apod.), kdy následně tým kvalifikovaných rozhodčích z ČFW hodnotil předvedené sestavy ze zaslaných videí. Soutěže se účastnilo okolo osmdesáti závodníků, ve věku od 6 let do kategorií Masters 36+. 
 
Oddíl Wu-shu Pelhřimov měl v této soutěži dva zástupce, kterým se podařilo vybojovat 3 cenné kovy.
Petr Vaculín dosáhl dvou zlatých medailí a to v kategorii Masters 36+ (pěstní sestava ze severního stylu) a v kategorii Ohebné zbraně (řetěz - tradiční zbraně).
 
Michal Roučka získal bronzovou medaili v kategorii Muži - beze zbraně (pěstní sestava ze severního stylu). Michal ještě soutěžil v kategoriích  Muži - krátká zbraň (meč - tradiční zbraně) a Muži - dlouhá zbraň (halapartna - tradiční zbraně), v kterých už na medailové pozice nedosáhl.
 
Oběma soutěžícím gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. 
Velký dík patří trenérovi Martinovi Dvořákovi za spolupráci při přípravě svých svěřenců i všem našim příznivcům a fanouškům za podporu.

Archiv

 

je "rekapitulací" všech akcí, kterých jsme se zúčastnili. Jedná se o údaje ze soutěží, seminářů a jiných sportovních událostí. V každém roce se událo spousta zajímavého a určitě přínosného pro naše cvičence.