Bronz z Lichtenštejnska

V sobotu 23.4. proběhl v lichtenštejnském městě Schaan turnaj Chikudo kickboxing cup pod hlavičkou WAKO. Soutěž byla rovněž vypsána jako mezinárodní mistrovství Švýcarska. Na tuto akci vyrazil i reprezentační výběr Českého svazu kickboxu, jehož součastí byl i člen Wu-shu Pelhřimov Jaroslav Dvořák. Turnaje se účastnili výběry Rakouska, Lichtenštejnska, Švýcarska, Maďarska, Německa a České republiky.

Jaroslav závodil v kategoriích pointfighting junioři do 16 let -165 cm a +165 cm. Ačkoliv patřil k nejmladším závodníkům (12 let) předvedl výborné výkony. V kategorii -165 cm (8 startujících) vybojoval třetí místo a v kategorii +165 cm (20 startujících) obsadil konečné 6.místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci ČR a města Pelhřimov.