Cvičíme tyto styly

 

Wu-shu

Čínské bojové umění obsahující jak cvičení beze zbraně, tak i se zbraní. Naše škola se zaměřuje na sportovní (i tradiční) wu-shu, což znamená, že vyučujeme taolu (formy, sestavy) určené k předvedení na soutěžích. Náplň výuky naleznete ve Sport wu-shu system.

Wu-shu a všeobecnou přípravu dětí vyučuje: Petr Vaculín - tel.: 774 595 747

 

Brazilské jiujitsu (BJJ)

Bojové umění zaměřené na zneškodnění protivníka za pomoci pák na ruce a nohy, škrtících technik, přehozů, hodů, strhů. Brazilské jiujitsu se zaměřuje především na boj na zemi.

 

IPP Krav Maga

Krav Maga je izraelský systém bojových technik určených k rychlému a efektivnímu zneškodnění útočníka, ať už ozbrojeného či neozbrojeného. Cvičíme Intensiv personal protection Krav Maga. Techniky Krav Maga jsou velmi jednoduché, přirozené a účinné.

 

Kickbox

Poměrně nový bojový sport, který se zaměřuje na použití technik rukou (údery) a nohou (kopy). Z disciplín kickboxu cvičíme především semicontact, lightcontact a lightcontact s lowkicks.

 

Brazilské jiujitsu, kickbox a IPP Krav Maga jsou začleněny do výukové náplně Fighting skills system. Každé z těchto bojových umění lze vyučovat i samostatně.

Všechny tyto styly vyučuje: Martin Dvořák - tel: 721 066 172

 

Thajský box

Dnes už známý bojový sport, který se zaměřuje na použití úderových technik rukou, loktů, nohou i kolen. Je to jeden z nejtvrdších bojových sportů a od září 2019 jsme naše sdružení rozšířili o tetno bojový styl pod vedením Petra Svobody. Thajský box je znám též jako Muai Thai.

Thajský box vyučuje: Petr Svoboda - tel.: 608 262 268