Junior cup WMAC

V sobotu 18. června se v rakouském Bregenzu uskutečnil mezinárodní turnaj organizace WMAC, který byl určen mládežnickým zápasníkům do 18 let, a na který se sjelo více než 150 soutěžících z pěti zemí. Soutěžilo se v různých disciplínách bojových stylů a sportů a mezi zúčastněnými nechyběli ani dva zástupci z Pelhřimova.

Jaroslav Dvořák a Dominik Vaculín z Wu-shu Pelhřimov hájili barvy České rebupliky pod ČSK (Český svaz kickboxu - www.svazkickboxu.cz) v kickboxerské disciplíně pointfighting a vybojovali celkem tři zlaté a jednu stříbrnou medaili.

Dominik nastoupil k zápasům ve váhových kategoriích pod 13 let do 45kg a do 50 kg. V obou kategoriích se probojoval až do finále. V kategorii do 45 kg finálový zápas prohrál, ale v kategorii do 50 kg zvítězil a získal "pás šampiona".

Jaroslav nastoupil v kategorii pod 13 let nad 50kg a v kategorii do 15 let a do 55 kg. Stejně jako Dominik, se v obou kategoriích probojoval až do finále a obě tyto kategorie vyhrál. Těmito vítězstvími získal další dvě zlaté pro oddíl Wu-shu Pelhřimov.

Oběma borcům gratulujeme a trenérovi Martinovi Dvořákovi děkujeme za přípravu svých svěřenců.yes