Otevřené mistrovství Rakouska

V sobotu 2.4. a v neděli 3.4. se v rakouském Welsu uskutečnilo Otevřené mistrovství Rakouska v kickboxu, formách, grapplingu a sebeobraně. Do sportovní haly se sjeli závodníci ze sedmi zemí a to z Rakouska, Německa, Maďarska, Slovinska, Itálie, Švýcarska a České republiky.

Wu-shu Pelhřimov zastupovali: Jaroslav Dvořák (pointfighting), Pavel Sochor (kicklight) , Milan Fučík (lightcontact, kicklight) a trenér Martin Dvořák. Našim borcům se tentokrát dařilo. Všichni se dokázali z eliminací probojovat do finálových zápasů a dovézt celkem pět cenných kovů - 2x zlato a 3x stříbro.

Jára s přehledem zvítězil v kategorii pointfighting chlapci do 13 let +50 kg a v open kategorii pointfighting do 18 let !!! byl těsně poražen až ve finále.

Pavel s přehledem prošel eliminačními zápasy kategorie kicklight do 35 let + 90 kg, ale ve finále se už projevila únava a Pavel tak vybojoval stříbrnou medaili.

Milan prohrál až ve finále kategorie lightcontact masters +45 let +80 kg nejtěsnějším rozdílem. Zlatou tečkou uzavřel finále kategorie masters + 45 let + 80 kg, kde si přesvědčivě poradil se svým soupeřem a získal tak "pás šampiona".

Děkujeme závodníkům za vynikající reprezentaci a také děkujeme všem , kteří náš tým podporovali.